Chłopiec czy dziewczynka? Nie musisz już czekać, sprawdź płeć dziecka w chińskim kalendarzu ciąży

Fot. redgular/ [url=https://pixabay.com/pl/ci%C4%85%C5%BCy-kobieta-brzuch-kobiet-le%C5%BC%C4%85cy-193839/]Pixabay[/url]/[url=https://pixabay.com/pl/service/terms/#usage]CC0 Public Domain[/url] Poznanie płci dziecka to dla rodziców ekscytująca nowina
Fot. redgular/ Pixabay/CC0 Public Domain Poznanie płci dziecka to dla rodziców ekscytująca nowina
Większość kobiet od momentu, w którym dowiedziały się, że są w ciąży, wprost nie może doczekać się poznania płci swojego dziecka. Informacja o tym, czy urodzi się chłopca czy dziewczynkę jest bardzo ekscytująca dla przyszłych rodziców i dużo ułatwia - pozwala na zaplanowanie wyprawki, urządzenie pokoju, czy wymyślenie odpowiedniego imienia dla przyszłej pociechy. Teraz nie musisz już czekać do 20 tygodnia na badanie USG - ten chiński kalendarz da ci odpowiedź od razu!

Wszystko opiera się na koncepcji starożytnego chińskiego wykresu płci i chińskiego kalendarza księżycowego. Do odkrycia, jakiej płci jest fasolka rozwijająca się w twoim brzuchu potrzebujesz tylko dwóch rzeczy - datę urodzin mamy maleństwa i datę poczęcia dziecka. Po wpisaniu danych w odpowiednie rubryki pojawi się informacja o płci nienarodzonego malucha. Można też skorzystać z tabelki, w której pionowe liczby, od 18 do 45, oznaczają wiek matki, a poziome, od 1 do 12, to miesiące w roku. Literki w środku tabelki mówią o przypuszczalnej płci: b to chłopiec (ang. boy), a g to dziewczynka (ang. girl).
Metoda ta nie daje oczywiście stuprocentowej gwarancji i na wszelki wypadek lepiej upewnić się pytając lekarza i wykonując badanie USG. Nikt jednak nie zabroni nam potraktować jej jako formy rozrywki i z ciekawości sprawdzić, czy płeć to kwestia loterii genetycznej, czy od dawien dawna zapisana jest gdzieś w gwiazdach. Koniecznie napiszcie, czy kalendarz ma rację, miłej zabawy!
Źródło: mumsgrapevine.com.au

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Trwa ładowanie komentarzy...